Швидкість доставки вантажів

Швидкість доставки вантажів

Напевно багато хто знає і розуміє, що одним із найважливіших аспектів у вантажоперевезеннях є швидкість доставки вантажів! Так. Час – це дорогий ресурс, який безповоротно йде і залишає у себе шлейф завершених і невиконаних завдань. Розуміючи це, багато компаній ставлять своєю перевагою своєчасність виконання замовлень.

Швидкість доставки.

Наша компанія Київська Логістика також ставить цю якість, яка називається «Швидкість» як одна з основних переваг. Швидкість – швидкість виконання будь-яких дій чи процесів за певний проміжок Часу. Знаючи цю просту істину, наші водії, логісти та диспетчери оперативно вирішують це завдання, в результаті чого завжди знаходять оптимальний варіант рішення. Швидкість доставки – основний компонент успішного транспортування. Затримки, створені різними випадковостями, не вигідні нікому. Тому враховуються всілякі перешкоди для запобігання часовим накладкам. Основна мета – це виконати вантажоперевезення з точки А до точки Б у найкоротший термін і нам це по плечу! Навіть сучасні GPS-навігатори не завжди можуть прорахувати правильний маршрут, оскільки він постійно динамічно змінюється. Наші водії є досвідченими фахівцями з багаторічним стажем та дороги України знають, як свої п’ять пальців. Вони довезуть вантаж швидше!

Швидкість завантаження та вивантаження.

Ще одним важливим компонентом, який впливає на кінцевий результат транспортування, є швидкість завантаження та розвантаження. У завантаженні можна виділити ще 2 пункти.

Перше. Це успішна точка завантаження, тобто. сама подача авто. Наприклад, у тих випадках коли потрібне бічне або задне завантаження, вантажне авто повинне стає максимально зручним і близьким до рампи, що виключить затримки під час заповнення вантажного відсіку речами.

Друге. Професіоналізм вантажників. Важливо брати для завантаження фахівців із великим досвідом роботи, які знають свою справу, енергійні та відповідальні. Чим швидше відбудеться завантаження, тим швидше вантажне авто виїде з точки А. Під час вивантаження, як і при завантаженні, важливо враховувати правила подачі. Вдала подача заощаджує до 40% часу на цей процес. Також вантажники повинні виконати своє завдання максимально швидко та якісно. Тут важливо додати, що наші водії дуже часто беруть активну участь у процесі завантаження та розвантаження для досягнення максимальної ефективності. Як кажуть, «Час – Гроші», і всі це знають та цінують!

швидкість перевезення

Так і формується максимальна швидкість доставки вантажів. Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся до нас, і ми з радістю Вас проконсультуємо.

Швидкість доставки вантажів