Вантажоперевезення 20 тонн Київ

Вантажоперевезення 20 тонн по КиєвуУ столиці України для великогабаритних вантажів та транспортування товару на палетах найчастіше використовують послуги вантажоперевезення 20 тонн Київ. Двадцятитонники найбільші і найходовіші вантажні автомобілі, які масово використовуються в транспортних компаніях повсякденно. Криті, тентовані, зерновози, відкриті, бортові, самоскиди, рефрижератори – ось певний перелік вантажівок, які Ви можете використовувати для перевезення будь-яких вантажів. У нашому автопарку є будь-які види вантажних автомобілів від 1,5 до 20 тонн, що розширює можливості підбору під індивідуальні завдання. Місткість вантажного відсіку 20-тонника дуже велика і становить близько 80 м3. Це означає, що в такий кузов можна завантажити до 34 палет розмірами 1,2 х0, 8 м. Найчастіше такі вантажні автомобілі використовують з комерційною метою, але бувають і приватні перевезення. Тому, Ви, як клієнт, займаючись пошуком вантажного таксі в Києві або будь-якому іншому місті чи селі, можете скористатися нашими ресурсами. За допомогою наших спеціалістів можна підібрати оптимальний варіант двадцятитонного авто для вирішення Ваших транспортних завдань.

Особливості вантажоперевезення 20 тонн Києвом.

Під час транспортування товару у 20-тоннику столицею України Києвом, а також будь-якими іншими містами країни, існують логістичні нюанси. В основному вони пов’язані з громіздкими розмірами вантажівки та деякими досить вузькими міськими вулицями та дворами. Для побудови маршруту необхідно обов’язково враховувати розміри вантажівки та особливості архітектурного інтер’єру місць завантаження та розвантаження. З цими завданнями допоможуть впоратися наші диспетчери. Наберіть їх по одному з телефонів нашого сайту або залиште свої контакти у формі зворотного дзвінка.

Вантажоперевезення 20 тонн Ціна.

Вантажоперевезення 20 тонн Київ: тарифна сітка містами України і, зокрема, Києву може незначно коливатися. В кінці кінців принцип розрахунку завжди єдиний. Мінімальне замовлення 4:00. Вартість однієї години від 600 грн. Ціна на транспортування з розрахунку великих відстаней складається з часу роботи з додаванням оплати за кілометраж (від 35 грн/км). Для більш точних розрахунків цін на всі види вантажного транспорту найкраще звернутися до наших диспетчерів або переглянути сторінку з Тарифами. У будь-якому випадку вартість розраховується індивідуально, залежно від складності замовлення.

Зробіть перше замовлення у нас, і Ви отримаєте знижку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *