Вантажоперевезення по Києву 10 тонн

вантажоперевезення 10 тонн Київ

Переїзд зі складу на склад, відвантаження великогабаритного товару клієнту або просто окремий випадок іноді потребує вантажоперевезення по Києву 10 тонн і більше. Великі вантажні автомобілі досить габаритні. Тому часто виникають дорожні складнощі, пов’язані з вузькими дорогами та вулицями, дорожніми знаками та іншими обмеженнями. Під час такого роду переїзду важливо звернутися до фахівця з вантажоперевезень, який врахує всі нюанси та правильно підбере вантажівку до 10 тонн. Наші диспетчери є добрими фахівцями. Використовуючи ресурси нашого автопарку, ми зможемо зробити оптимальний вибір для Ваших логістичних завдань! Скористайтеся телефонами на нашому сайті або залиште свій контакт для зв’язку і ми найближчим часом допоможемо Вам.

Особливості вантажоперевезення до 10 тонн.

Габарити десятитонника досить великі. Незважаючи на стандартну ширину та висоту в 2,5 метри кожну, довжина такої вантажівки може досягати 7,5 метрів. Місткість вантажного відсіку досягає 50 м3, що робить такий автомобіль дуже містким. Завдяки правильному компактному завантаженню можна перевезти дуже багато речей, включаючи меблі, коробки та негабаритний мотлох. Наші водії мають великий стаж роботи та є професіоналами не тільки у транспортуванні, але й правильному укладання вантажу. Тому, звертаючись до нього, завжди можна покращити результат компонування.

Маршрут вибирається з урахуванням особливостей вулиць Києва чи будь-якого іншого міста України для виключення незапланованих зупинок та простоїв. Під час завантаження та вивантаження 10-тонник повинен стояти так, щоб не заважати іншим учасникам доріг, і це також необхідно враховувати! Під час вибору виду вантажівки потрібно чітко розуміти, чи повинен це бути тент, авто з гідробортом або термобудкою. Також сторона завантаження відіграє велику роль (бічна, задня або верхня). Враховуючи всі моменти, можна уникнути збільшення важливого компонента ціноутворення – втрати часу.

Вантажоперевезення десять тонн ціна у Києві.

Насамперед клієнта завжди хвилює питання ціни вантажоперевезення 10 тонн по Києву 10 тонн та Київською областю, а також іншим містам країни. Формула розрахунків проста. На далекі відстані, які становлять понад 15 км, переважно враховується кілометраж пробігу. Тим не менш, якщо на завантаження та вивантаження, а також перевезення вантажу йде більше 3-4 годин робочого часу, то до вартості відстані додається погодинна оплата понад норму, яка становить від 500 грн/год. Якщо ж відстань вантажоперевезення по місту невелика, то включається інший Тариф – Подача Авто, в яку входить 3-4 години простою на завантаження та розвантаження, а також роботи водія. Фіксований платіж включає час до 4-х годин та відстань до 15 км. Наші диспетчери допоможуть розрахувати повну вартість Вашого замовлення з урахуванням індивідуальних та конкретних завдань. Подача вантажівки, як правило, здійснюється в найближчі годину-дві. Термінове подання обумовлюється окремо.

У разі виникнення запитань з приводу вантажоперевезення по Києву 10 телефонуйте за номерами телефону, вказаними на нашому сайті або заповніть коротку форму для замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *