Вантажоперевезення по Україні до 3 тонн

Mercedes Sprinter Maxi – вантажне таксі до 3 тонн

Досить популярними видами переїздів із квартири в квартиру або з офісу в офіс є вантажоперевезення по Україні до 3 тонн. Чому? Тому що в такій невеликій вантажівці можна багато перевезти речей. При цьому обов’язковою вимогою є правильне укладання вантажу всередині кузова. Місткість тритонника може досягати 18 м3, а довжина вантажного відсіку до 4 метрів! З урахуванням всього цього зберігається маневреність автомобіля, тому що такий ряд представляють усім відомі моделі мікроавтобусів відомих марок: Iveco, Volkswagen, Mercedes та ін. Навіть пробки їм не завада, бо за кермом наших автомобілів сидять досвідчені водії з багаторічним стажем та сотнями тисяч кілометрів пробігу за спиною. Такий вантажний намиста можна використовувати для комерційних цілей, наприклад, для доставки вантажу клієнтам, або в окремих випадках – для банальних переїздів.

Ціни на вантажоперевезення до 3 тонн.

Формуються ціни на вантажоперевезення до 3 тонн виходячи з поточних розцінок на паливо, кількість витраченого часу на витрачену роботу (завантаження, переїзд та вивантаження) та відстань. Побудований маршрут дозволяє оцінити та розрахувати вартість послуги вантажного таксі до 3 тонн за лічені хвилини. А саме якщо відстань невелика (до 5-10 км), то вважається подача автомобіля з вже закладеними 3-4 годинами роботи, яких, як правило, вистачає на квартирний або офісний переїзд. У середньому чотири години роботи водія на авто, включаючи сам вивіз, простий на завантаження та вивантаження речей, вистачає з головою. І вартість вантажоперевезення Києвом на сьогоднішній день становить близько 1000 гривень. Наступний годинник або зайві кілометри незначно здорожчають вантажоперевезення по Україні до 3 тонн. Дізнатися більше про ціни можна на сторінці Тарифи.

Якими видами вантажного таксі до 3 тонн користуються під час переїздів?

Часто виникає питання, «які види вантажного таксі до трьох тонн користуються популярністю в Україні під час переїздів?» Найбільш популярні вантажівки до 3 тонн – це Mercedes Sprinter Maxi, Volkswagen Crafter Maxi чи Iveco Daily Long. Такі вантажівки здатні багато на що, і дуже доречні підійдуть для перевезення меблів і найрізноманітніших речей, включаючи коробки, тару і багато іншого. Тому вантажоперевезення по Україні до 3 тонн є просто універсальними! Крім того, приємним бонусом буде кабіна водія, що дозволяє розмістити ще двох пасажирів! Вибір очевидний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *