Вартість вантажних перевезень по Україні та Києву

 Вартість вантажних перевезень по Україні та Києву.

Найважливіше питання у логістиці – це Вартість вантажних перевезень по Україні та Києву. Розрахунок тарифів починається з таких змінних, як обсяги та відстані перевезення та закінчуються годинами роботи та вартістю палива. Попри постійно мінливі умови нашій країні, можна вивести певну закономірність. Ціна на паливо як диригент визначає загальну вартість на всі залежні від нафтопродуктів види транспортних послуг. Плюс до цього, чим щільнішим транспортний трафік дорогами Києва та України, тим складніше знайти вільну вантажну машину. Дві умови формують загальні ціни та тарифи на вантажоперевезення.

Тарифи вантажних перевезень по Україні та Києву.

Отже, важливо знати, що тарифи на вантажоперевезення Україною будуються за певною сіткою з урахуванням вантажопідйомності. Відповідно наша компанія пропонує такі тарифи.

Тариф 1,5 тонн.

Вартість починається від 130 гривень за годину послуги вантажоперевезення та 15 гривень за кілометр відстані. Мінімальне замовлення від 2 годин роботи.

Тариф 2 тонни.

Година цього виду складає від 160 грн./год. і 15 грн./км. Мінімальний час замовлення 2:00.

Тариф 3 тонни.

Вартість години роботи цього тарифу складає від 190 грн./год. і від 17 грн./км. Мінімальне замовлення складає від двох годин.

Тариф 5 тонн.

Ціна однієї години роботи п’ятитонника складає від 230 гривень та відстані 19 гривень за кілометр. Мінімальний час замовлення від 3 годин.

Тариф 10 тонн.

Вартість за кілометр відстані складає 25 грн. та одна година вантажоперевезення 360 грн./год. послуги. Мінімальне сумарне замовлення вантажівки 10 тонн складає від 3 годин.

Тариф 20 тонн.

У нашій компанії це найбільші вантажівки, які працюють на благо населення. Вартість витраченого часу на послугу починається від 600 гривень за годину, а відстань від 35 гривень за кілометр. Мінімальне замовлення від 4 годин.

Вартість – Вантажоперевезення Київ недорого.

Транспортування по Україні та Києву може бути розраховане за індивідуальними тарифами. Дуже багато що вирішує досвід роботи з нашими клієнтами. Повторні та систематичні замовлення дозволяють робити знижки постійним замовникам. Вантажоперевезення Київ недорого – досить часті запити в Інтернеті. Ми здатні піти на зустріч та знайти для Вас той тариф, який максимально вирішить Ваше завдання та буде економічно вигідним!

Залишіть свою заявку на вантажоперевезення у спеціальній формі або телефонуйте за номерами телефонів, вказаних на нашому сайті.

Тарифи вантажоперевезення

Вартість вантажних перевезень по Україні та Києву.