Завантаження вантажу та вивантаження

Завантаження вантажу

Під час транспортування Києвом та іншими українськими містами в обов’язковому порядку є ще й невід’ємна частина роботи – завантаження вантажу та вивантаження. Швидкість та якість збирання вантажів дуже сильно впливає на кінцевий результат, який обов’язково виливається фінансово. Чим довше завантажуватиметься машина, тим дорожчою стане послуга. Розуміючи це, ми рекомендуємо наймати перевірених вантажників або звернутися до наших диспетчерів. Від добрих працівників залежить якість збирання речей. Дуже важливо мати досвід компонування елементів вантажу різних габаритів та форм. Особливо це може позначитися на перевезенні меблів, які мають багато порожнеч і в той же час є досить габаритними.

Розбирання меблів та перевезення.

У процесі квартирних та офісних переїздів насамперед виникає перше завдання – розбирання меблів та перевезення. Для того, щоб прискорити процес, необхідно мати всі необхідні інструменти, спеціальні ключі та ремені для перетягування габаритних шаф, піаніно, а також інших предметів інтер’єру. Розбирання меблів слід робити за схемами збирання та правильно упаковати. Це робиться для того, щоб не зашкодити окремим деталям.

Найкраще наймати вантажників у вигляді бригади, в якій вже добре налагоджені комунікації та взаємодія. Завантажувати предмети необхідно компактно із максимальним заповненням порожніх місць. Для цього можна скористатись досвідом наших водіїв. На їхньому віці вже багато переїздів і вони, напевно, знайдуть оптимальне рішення.

Правила кріплення вантажу та вивантаження.

З метою безпеки та збереження речей, що перевозяться, слід враховувати правила кріплення вантажів і вивантаження повинно здійснюватися під контролем водія. До перевезення по Києву, Київській області та Україні важливо правильно зафіксувати предмети, що перевозяться відповідно до рекомендацій та міжнародних стандартів. Під час автомобільного маневрування речі можуть зміщуватися, падати та ламатися. Правильне кріплення вантажу забезпечить цілісність речей під час транспортування.

Для фіксації вантажів, що перевозяться, використовуються найперевіреніші елементи – троси, ремені та ланцюги. Для блокування – підпірні блоки, рейки та штанги.

Після подачі на розвантаження автомобіля водієм знімається блокування та фіксація вантажу. Команда вантажників під контролем водія здійснює розвантаження речей у зворотному завантаженні черговості. Завдяки вищезазначеним процедурам вантаж буде доставлений цілим і неушкодженим, що підтвердить якість нашої роботи.

відвантаження вантажу

Завантаження вантажу та вивантаження